Friday, February 22, 2013

Eos Lip Balm

Eos Lip Balmlarım nihayet elime ulaştı. Şimdi sıra onların tadını çıkarmakta (gerçek anlamda :)
My Eos Lip Balms have finally arrived! Now it's time to enjoy their flavour.Wednesday, February 20, 2013

Bitenler/ Products I've Used Up #4


Loreal Elseve Sıvı Saç Kremi / Liquid Hair Cream: Sıradan bir saç kremiydi, bir etkisini görmedim. / It was a  regular hair cream and didn't help my hair.

Yves Rocher Hindistan Cevizli + Vanilyalı Vücut Losyonu / Coconut+Vanille Body Lotion: Kokusu her ne kadar kalıcı olmasa da inanılmazdı. Nemlendirmesi de oldukça iyiydi. Yeniden aldım bile. / The smell didn't stay on my skin for so long but it was wonderful. It made my skin so soft. I have already bought the new one.

BioTrue Lens Solüsyonu / Contact Lens Solution : Favorim. / My favorite.

TBS Spiced Pumpkin Duş Jeli / Shower Gel: Kokusu fena değildi ama bir daha almayacağım. / The smell was not bad but I will not buy it again.

Avon Glimmerstick Diamonds Göz Kalemi/ Eye Pencil:  Gerçekten övgüleri hak eden bir kalem. Tüm gün gözünüzde hiç akmadan duruyor. İlerleyen dönemlerde yeniden alabilirim. / It really deserves all the good comments. It stays all day long on your eyes. I would buy it again.


Sephora Cranberry Lychee Duş Jeli / Shower Gel: Kokusuna bayıldım. İndirimde bulursam yeniden alırım. / I adore the smell. I would buy it again.

Nivea Happy Time Vücut Losyonu / Body Lotion: Sıradan bir losyondu. Kokusu fena değildi ama bir daha almam. / It was a regular body lotion. The smell was okay but I will not buy it again.

Neutrogena Ayak Kremi / Foot Cream: Oldukça beğendiğim bir ürün oldu. Fakat yeni ürünler deneyeceğim için yeniden almayacağım. / I like it so much but I want to try the new products so I will not buy it again.

Neutrogena El Kremi / Hand Cream: Daha  önce defalarca kullandım. Nemlendirmesini seviyorum ve indirimde gördükçe alıyorum. / I've used it many times before. I like the way it mousturizes my hands and I buy it when there is a discount in its price.

Yves Rocher Göz Makyaj Temizleme Solüsyonu / Eye Make Up Remover: Çok çok seviyor ve başarılı buluyorum. İndirimde buldukça da alıyorum. / I like it soo much and I buy it if there is a discount.

Sephora Göz Makyaj Temizleme Solüsyonu / Eye Make Up Remover: Hiç sevmedim, almayı düşünmüyorum. / I did not like it at all and so will not buy it.

Neutrogena Dudak Balmı / Lip Balm: Nemlendirmesi fena değildi ama yeni ürünler denemek istediğim için almayı düşünmüyorum. / The mousturizing effect was okay but since I want to try new products, I will not buy it again.

Sunday, February 10, 2013

Zara Love

Merhaba;
Bu aralar sanki bütün maaşımı Zara'ya yatırıyormuş gibi hissediyorum. İndirim döneminde kendimi tutamamış olabilirim ama indirim dönemi bittiğine göre artık kendime gelebilirim :)

Hi;
I feel like I give all of my salary to Zara nowadays. I could not hold myself not to buy anything from the sale but since the sale season is over, now I might become normal :)
Bu çanta indirimde değildi ama o kadar çok beğeniyordum ki daha fazla bekleyemezdim.
This bag was not on sale but I was just so in love with it that I couldn't wait to have.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...