Sunday, April 28, 2013

New in


Bu ayakkabıları çok istediğimi daha önce bir wishlist'imde belirtmiştim. Geçenlerde Kızılay Mango Outlet mağazasında dolaşırken tam da benim numaramı bulunca hemen kasaya ışınlandım. Kendileri biraz fazla yüksek topuk olsa ve yürümekte oldukça zorlansam da işte sonunla benimle birlikteler :)

I've mentioned about my addiction to these shoes before in a wishlist of mine. I've been searching for them and I've found them in Mango Outlet Shop. I was so happy and bought them right away. Even though it is very hard for me to walk with them, they are with me now and I am so happy for that :)Thursday, April 25, 2013

Asos Haul

Asos'u çok sevdiğimi daha önce söylemiş miydim? Uzun zamandır hayranlıkla baktığım inci yakayı indirimde bulunca yine dayanamadım ve atıverdim sepete. Bir de daha önce gümüş rengini aldığım spike bilekliği de indirimli görünce, yeni saatimle takmak üzere rose rengini de aldım. Umarım bir an önce gelirler.

Have I told you before that I love Asos so much? I've been watching this pearl collar for a long time and whenever I've found out that it was on sale, I've bought it immediately. Than, I've noticed that the spike bracelet that I've ordered before was also on sale, I've bought the rose colour in order to put it on with my new watch. I hope, they will arrive as soon as possible.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...