Tuesday, January 28, 2014

Beymen Club

Beymen'de müthiş bir indirim var, eh bu kadar güzelken faydalanmamak olmazdı.
So there comes the sale season of Beymen and since the sale rates were good, I couldn't just stop.


Mavi gömlek aşkım hiç bitmiyor. Sanırım bununla birlikte her tondan mavi gömleğim oldu.
My desire for blue shirts never ends. I guess I have every shade of blue shirt with this one.Ve uzun zamandır bir bordo etek arayışındaydım. Buna da görür görmez aşık oldum ve attım sepete.
And I was searching for a bordeux skirt for a long time. I fell in love with this beautiful skirt and bought it immediately.


Siteye bir bakınmanızı tavsiye ederim, güzel parçalar bulabilirsiniz.
I recommend you to check the site, you might find beautiful pieces. There is also an option for international shipping.https://www.beymen.com/

Monday, January 20, 2014

Facedermo.com

Facedermo sitesi uygun fiyatlı ürünlere dair mail atınca, sivilce sorunum sebebiyle uzun zamandır denemek istediğim Sudocreme ve Klorane şampuanın sipariş zamanının geldiğini düşündüm. Tabii yalnız kalmasınlar diye de her zaman kullandığım ve oldukça makul fiyatlı bulduğum bu 250 ml boyutundaki Bioderma H2O'yu da attım sepete.

Sitenin müşteri hizmetleri beni gerçekten çok etkiledi. Siparişimi vereli 3 gün olmuştu ve ben neden kargoya verilmediğine dair bir mail attığımda hemen geri aradılar ve özür dileyip, stok beklediklerini söylediler. Bu kadar ilgili müşteri hizmetleri çok zor bulunuyor bildiğiniz gibi. Siparişlerin aşağısındaki ürünleri de denemem için göndermişler. Benim oldukça memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Tüm ürünleri denemek için sabırsızlanıyorum.

After having trouble with many pimples on my face, I've decided to buy Sudocreme which I've heard many compliments about. I couldn't leave it alone with it's journey so I've added Klorane shampoo and Bioderma H2O make up remover. I'm really curious about the shampoo and can't wait to try it. The tester products below my main products are sent with my order by the site that I've ordered these.


Friday, January 17, 2014

Black Coffee Please!

Üzerinde slogan bulunan sweatshirt'ler iyice moda oldu. Benim aralarında en çok beğendiğim Pull&Bear'da üzerinde "Black Coffee Please" yazan oldu fakat ne yazık ki elimi çabuk tutamadım ve bu sweatshirt Ankara'daki tüm mağazalarda tükendi :( 

Sweatshirts with the slogans on them are the most fashionable pieces nowadays. My favorite is the one with the "Black Coffee Please" slogan from Pull&Bear but unfortunately I've missed it out and it is out of stock in every shop in Ankara :(
Keşke benim olabilseydin güzel şey :(
I wish I had you sweet thing :(

Wednesday, January 15, 2014

Some H&M Purchases

Bu dönem indirimlerden fazla bir şey bulamamış olmanın verdiği üzüntüyle, hazır indirim de devam ediyorken sizlere H&M'den aldığım bir kaç parçayı göstermek istedim. 

With the disappoinment of the sales of this season, I would like to show you what I've bought from H&M.
Bu atkının renklerine bayıldıım! Çok tatlı değil mi sizce de? Ve tabii ki bileklik, çook beğendim!
 I adore the colours of this scarf. Isn't it just so cute? And the bracelet.. I love it!Sıradan bir hırka olabilir ama rengini çok sevdim. Büyük kolyelerle hareketlendirmek amaçlı aldım.
It might be an ordinary cardigan however I like the colour and bought it to wear it with the statement necklaces.


Son olarak da bu gömlek... Sade parçalar almayı seviyorum ve bu da tam anlamıyla onlardan biri. Herhangi bir kombine uyabilecek bir parça.
And the last one is this shirt. I like to shop for the simple pieces and this is exactly the one. It might fit to any combines.

Thursday, January 9, 2014

BuyCosmo Haul


Merhaba;
Yeni yılın ilk alışveriş postuyla karşınızdayım :)

Hi to you all;
So I'm here with the first haul post of the year :)Uzun zamandır Dior marka bir ruj almak istiyordum. Buycosmo'da fiyatını uygun bulunca alayım dedim. Bir de Essence Femme Fatale isimli kırmızı dudak kalemini aldım. Aşağıdaki kırmızı makyaj çantası içinde bir sürü ürün göndermişler. Çok mutlu oldum haliyle :) Daha önce defalarca alışveriş yaptığım ve hiçbirinde de bir sorun yaşamadığım bu siteyi tavsiye ederim.


I've always wanted to buy a Dior lipstick. As soon as I've searched for it, I've found out that the best price was on this site so I've ordered it. They have sent me this red make up bag with many products in it for me to try. I really appreciate it :) So, I recommend you this site since I've ordered 3 times so far and had no trouble with any of my orders.


 Ruj konusunda renk seçmek biraz zor oldu ama sonunda Addict Extreme serisinden 829 numarasında karar kıldım. Muhteşem bir kırmızı ve oldukça da kalıcı.

It was hard for me to choose the lipstick but at last I've decided to buy No.829 from the Addict Extreme collection. It is a fantastic shade of red and lasts for a long time on the lips.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...