Thursday, June 30, 2016

The Body Shop İndirim AlışverişiMerhaba;

Kozmetik alışverişlerim bu aralar oldukça sıklaştı:) Ama TBS bu kadar indirime girmişken kendimi durduracak değildim elbette!:) Gelelim aldıklarıma:

Öncelikle tatlış lif 1 TL'ye, eyeliner fırçası 5 TL'ye ve selülit masaj aleti de 5 TL'ye inmişti, mutlaka lazım olur diye aldım.
Virgin Mojito serisinin body splashi 5 TL'ye inmişti, tam yazlık ferah bir koku diye onu da kaptım.
Lip&Cheek Velvet Stick de 5 TL'ye inmişti hemen kaptım tabi. Aslında simsiyah olan bu ruj,dudağa sürüldüğünde çok tatlı bir renk bırakıyor.
Bu minik setlerden Italian Fig olanı 5 TL, Fuji Green Tea olanı ise 7 TL'ye inmişti, hazır tatile gidiyorken küçük boy ürünler lazım olur diye bunları da alıverdim.
Son olarak Satsuma vücut scrubı 7 TL ve Frambuazlı duş jeli de 10 TL idi.

Kısacası TBS mağazalarında böyle bir indirimi ilk kez görüyorum, kaçırmayın derim ;)

Wednesday, June 29, 2016

Migros, Gratis ve Watson's Bayram Alışverişleri

Merhaba;

Bildiğiniz üzere geçen hafta bütün mağazalar bayram için kozmetik indirimi yaptı. Benim aldıklarım da şöyle:


Öncelikle Watsons'tan bunları aldım. Le Petit Marseillas markası duş jellerinde 1+1 kampanyası vardı. Bu Frambuaz ve şakayıklı olan yeni çeşidini görünce ve kokusuna bayılınca hemen aldım. Diğerini de yaz aylarında serinletsin diye limonlu seçtim. İkisi birlikte 10 TL idi.
Organix markasında da oldukça indirim vardı. Saçlarım yazla birlikte baya bi kuruyunca ben de bu hindistan cevizi suyu içeren çeşidini denemek istedim. Bunun fiyatı da 25 TL'ye inmişti.


Gratis'ten tek bir parça alışverişim oldu, o da ne zamandır merak ettiğim bu Meet Matte serisinden yeni çıkan Sincere rengi. Yapısına ve rengine bayıldım. Bunun fiyatı da 20 TL'ye inmişti.


Son olarak ise Migros tabii ki en güzel indirimi yaparak kalbimizi kazandı. Garnier micellar suyun küçük boyunu denemiş ve memnun kalmıştım. Bu büyük boyu da 7 TL olunca dayanamadım aldım. Bu seyahat şişeleri seyahatlerde oldukça işime yarıyor. Dolayısıyla fiyatı 4 TL olunca, fazladan bulunsun diye bunu da aldım.
Ayak törpüsü 3 TL'ye inmişti.
Desert Essence ürünlerinde de indirim vardı. Ben de hazır bulmuşken bu günlük nemlendiriciyi 20 TL'ye almış oldum.
Son olarak bu glikolik asitli peelingleri ne zamandır denemek istiyorum. Daha önce bloglardan okuduğum yorumlara dayanarak da Acnecinamide markasının glikolik asit içeren bu mendillerini aldım. Fiyatı 6-7 TL arasıydı indirimle.

Bir indirim alışverişini de böyle sonlandırmış olmanın haklı gururuyla yeni alışverişlere yelken açabilirim artık:)

Friday, June 10, 2016

Solgar Formula SNH Deneyimi

Merhaba;

Blogumu takip edenler belki anımsayacaktır, benim tırnaklarımla ilgili hep problemim olmuştur. Zaten minik olan tırnaklarımın yapısı da fazlasıyla kırılgan olunca(hatta çantamda bir şey ararken bile geriye doğru bükülüyor ve çok acı veriyor bana) hep kısa kullanmak zorunda kalıyorum. Şimdiye kadar birçok tırnak bakım ürünü denesem de maalesef hiçbiri fayda etmedi. Ben de artık vitamin tarzı bir ürüne geçiş yapayım dedim.

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu herkes Solgar SNH'dan oldukça memnun kalmış. Ben de bir deneyeyim dedim.Ben bunu Taurus AVM'de bulunan eczaneden aldım. Sağolsunlar talebim üzerine de birçok tester verdiler :)

Neyse konuya dönecek olursak, bu aslında benim 2.şişem ve yarısı bitti. Üzerinde yazıldığına göre kullanıyorum ben, günde 2 kere. Dolayısıyla bir kutu bir ay dayanıyor. Bir fark gördüm mü, aslına bakarsanız pek değil. Şöyle ki saçlarımın dökülmesi gerçekten azaldı ve cildimde gözle görülür bir düzelme var ama tırnaklarıma pek etki ettiğini söyleyemeyeceğim. Bu tarz ürünlerin etki etmesi için en az 6 kutu kullanmak gerektiği yazıyor gerçi. Bakalım, kullanmaya devam edeceğim. 6 ay sonunda durumdan sizleri de haberdar ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...