Saturday, October 6, 2012

La Roche Posay BB Cream

Merhaba;
La Roche Posay'in BB Cream çıkarttığını duyunca hemen satan bir yer bulmak amaçlı araştırma yaptım. Daha önce hiç alışveriş yapmadığım dermobakim.com'da uygun fiyata bulunca da hemen alıverdim. Sitenin hızı gayet iyiydi. Ürün 2 gün içinde elime geçti ve yanında bir sürü de tester ürün göndemişlerdi ki herhangi bir talebim olmamıştı. Kesinlikle tavsiye ederim bu siteyi.

Hi;
I heard that La Roche Posay has produced BB Cream so I wanted to try it. I found it on a website and ordered it immediately. The site also sent me those samples without my demand so I was really content with the service.

Ürüne gelirsek Missha gibi kırışıklık karşıtı olduğu yazmıyor. Sadece nemlendirici özelliğine sahip olduğu yazıyor. Yoğun bir kokusu var ama kötü değil. Ben açık rengini almıştım, cilt tonuma uyum sağladı. Fotoğrafta gördüğünüz gibi hafif pembe alt tonlu.

About the product, it doesn't promise to prevent skin aging as Missha does. It just moisturizes the skin and it has an intense smell but doesn't smell bad. I have ordered the light tone and it fit perfectly with my skin tone. As you see in the photo, it is a pink based colour.3 comments:

SecretFashionLove said...

I love them <3
Best,

Julia

Gizem Kolçak said...

Bu ürünü gerçekten merak ediyordum,şu internet üzerinden alışveriş filan düşünürken bu post ilaç gibi geldi,güle güle kullan şu testerlarda iyiymiş hehehe :):)

noT:bloguna bayıldım hemen üye oluyorum
Bana da beklerim <3
http://gizemkolcak.blogspot.com/

Anonymous said...

SecretFashionLove: I've just tried it but I love it too, thank you for your comment :)

Gizem Kolçak: Ben de aynı meraktan ötürü hemen aldım canım, çok teşekkür ederim..Dediğin gibi testerlar da çok iyi oldu, siteyi tavsiye ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...