Wednesday, January 9, 2013

New Skin Products2013 ile birlikte cilt bakım ritüelimde de değişikliğe gitmek istedim ve denemek istediğim ürünleri Dermobakım sitesinde sepete atıverdim. Bu siteden daha önce de alışveriş yapmış ve son derece memnun kalmıştım. Hem ürün fiyatları diğer sitelere oranla daha uygun hem de gönderdikleri sample sayısı oldukça fazla olduğu için bu siteyi tercih ettim. Kargo hızı da gerçekten süper. Artık tüm alışverişlerimi bu siteden yapacağım.
Ürünlere gelirsek, daha önce La Roche Posay Effaclar Duo'nun sample'ını denemiştim ve memnun kalmıştım. Avéne Termal Suyu'n methini çok duymuştum ve denemek istedim. Gerçekten de şimdiden fazlasıyla memnun kaldım.
Bioderma H2O'yu ise duymayan kalmadı. Artık ben de bu ürünü cilt bakımıma katmak istedim.

Within the new year, I also wanted to change my routine of skin care and thus, I've purchased the products that I've always wanted to try. 
About the products, I've used a sample of La Roche Posay Effaclar Duo before and I've actually liked it. That's why I've bought it.
I've heard so many good things about the Avéne Thermal Water so I wanted to try it too. I've only used it for 4-5 days but I really like it so much from now.
Bioderma H2O was also very famous so I wanted to use it as a part of my skin care routine.
Daha önce söylediğim gibi site, talebim üzerine bir sürü sample ürün gönderdi. Talebimin çoğu annem için olduğundan ona teslim edildi. Kendim için talep ettiğim sample ise bunlardı. Bir kaç kere kullanıp beğendim. Büyük boylarını almayı planlıyorum.

The website that I've purchased all of these has also sent me a lot of sample products on my request. Most of the products that I've requested were for my mother so I've given them to her. I've only requested these two for myself and used them for a few times and liked them. I'm planning of buying the full sizes.
4 comments:

zezee said...

denedıklerını paylaşman süper,peki bir sorum olucak cildin kuru cilt tipinde mi acaba? sürekli yeni bişiler denemkten sıkıldım ve bir türlü kupkuru cildim için bi çare bulamadım:(

EcesDiary said...

hayır maalesef yağlı karma arası :( ama bu Avene Thermal Water senin cildine de çok iyi gelecektir. Oldukça rahatlatıyor çünkü gerginliği. Bir de La Roche Posay Hydrene Riche'i öneriyorlar kuru ciltler için ama bilemiyorum

mevlüde Turk said...

Sen once bana gel, ben seni Paris'ye goturur rehberlik bile yaparim sana:)

EcesDiary said...

:) canım çok teşekkür ederim, umarım en yakın zamanda yolum düşer Paris'e

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...