Friday, March 13, 2015

Kadınlar Günü İndirimi Alışverişleri/ Women's Day Haul

Merhaba; / Hi;

Yine bir kadınlar günü indirimi daha geldi çattı. Her ne kadar çok kontrollüyüm desem de dayanamadım yine bir kaç parça bir şey aldım. Neyse ki indirim oranları çok iyi değildi de ucuz yırttım :)

Because of the Women's Day, many of the shops around have given many discounts and even though I've pledged myself not to buy anything, I couldn't just stop myself. But still, I didn't like the discount rates so didn't buy much.Gratis'te ilk etapta bunları aldım:
Himalaya markası Gratislere bir süre önce gelmişti. Baya bir indirim olunca hem de doğal ürünler olunca bir denemek istedim ve Neem özlü bir adet yüz yıkama köpüğü ve iki çeşit diş macunundan aldım. Gosh markasının ürünlerini de denemek istiyordum. Bu vesileyle bloglarda sık sık övülen Forever kalem farlardan silver rose rengini ve iki çeşit siyah göz kalemini aldım.

On the first round at Gratis, I have bought Himalaya toothpastes and Cleansing Foam which contains Neem. I've heard so many good things about this brand and since it contains natural ingredients, I wanted to try. I have also bought The Balm Put a Lid On It eye shadow base which I was curious about and Gosh Forever Stick Eye Shadow in Silver Rose colour and two black eye pencils just to try.


  İkinci uğradığımda ise Wet n'Wild markasının bu "Sugar" adındaki beyaz renkli farını ve Creightons markasına ait limonlu ve greyfurtlu mis kokulu duş jelini aldım.
On the second round, I have bought this Wet n' Wild "Sugar" eye shadow and Creighton lime and grapefruit shower gel which smells awesome.


Rossman'da Fuss Wohl serisi de indirimdeydi. Ayak kremlerini çok beğendiğim ve uygun fiyatlı olduğu için bu ikisini de aldım. Lilibe pamuk indirimde değildi ama sanki artık Benri'ler bana sert gelmeye başladı. Bunu denemek amaçlı aldım.
I've bought these from Rossman. Fuss Wohl series were on sale and since I was running out of the foot creams, I have bought two. And about the cotton pads; I am searching for soft cotton pads which don't irritate my skin. So, I just wanted to give a chance to these.


Watson'stan aşağıdaki bebekler dışında alacak bir şey bulamadım. Bildiğiniz üzere Rimmel London'ın Keep Calm lip balm serisi Türkiye'ye yeni geldi. Hazır indirimde bulmuşken de üç rengini denemek amaçlı aldım. Şimdiden söyleyebilirim ki bu lip balmların hem nemlendirmesi hem de dudağa renk vermesi olağanüstü. Bu arada indirimle ben tanesini 5 TL gibi bir fiyata aldım.
I couldn't find much from Watson's except for these babies :) Rimmel London's Keep Calm lip balms have just arrived Turkey and since they were on sale, I have bought three of them just to try. I can say that they are gorgeous both in moisturizing and tinting your lips.


En iyi indirim bence Migros'ta idi. Önceliğim ne zamandır denemek istediğim Queen Helene ürünleriydi. Kendi cildime en uygun ürün olarak Aloe Veralı bu yüz scrubını buldum. Deneyip göreceğiz bakalım. Nivea sıvı deodarantım bitmek üzereydi, yenileyeyim dedim ama sanırım indirim yokmuş bunda. Garnier 3'ü 1 arada ise indirimle 5 Liraya geliyordu, almamazlık edemedim :)
And from a local supermarket called Migros, I have found this Queen Helene Aloe Vera Facial Scrub which I was really curious about. I have also bought my favorite liquid deodorant and Garnier 3 in 1 cleanser.


Son olarak da Nivea'dan çok sevdiğim el kremleri, bir adet roll-on ve Vaseline'ın yeni çıkan köpük nemlendiricisinden aldım.
And lastly, I have bought my favorite hand creams of Nivea, a roll on and Vaseline's new sprey mousturizer. I am eager to try it.2 comments:

Julie McQueen said...

Great blog♥

How about follow each other?
I follow your blog. Waiting for you♥
My Blog: http://juliemcqueen.blogspot.com

EcesDiary said...

yeah sure I will be following you too ^_^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...