Tuesday, May 12, 2015

Elca Alışverişi/MAC& Clinique Haul
Ne zaman İstanbul'a gitsem kendimi bir şekilde Elca'da buluyorum :) Hele Orijin Plaza altında açılan Elca'nın haftasonu dahi açık olması gerçekten işime yaradı. Bu ziyaretimde de şunları aldım:

Whenever I visit Istanbul, I find myself in Elca Store which is an outlet store of the brands such as Mac, Clinique, Bobbi Brown. So this time, I have bought these:
 


İlk olarak bu jel eyeliner : Dark Majesty. Simli siyah  bir liner : 18 TL
First of all this fluid eyeliner of MAC: Dark Majesty. It is a black liner which has glitters in it. 


Daha sonra Prunella isimli simli mor kalem: 12 TL
And I have bought this dark purple eye pencil named Prunella.
Her ne kadar fazla pembe görünse de yanaklar üzerinde tatlı bir pembelik bırakan Bred for Beauty isimli bu allık: 27 TL.
This blush named Bred For Beauty. Even though it looks so pink, it makes your cheeks look so cute.


Mineralize Göz Farlarından Captivating isimli bu bol ışıltılı far: 25 TL.
A glitter eyeshadow from the Mineralize Eye Shadows named Captivating. Ve son olarak çok sevdiğim Clinique Anti Blemish Yüz Yıkama Köpüğü'nü ve denemek amaçlı olarak çok merak ettiğim Clinique DDM Jel nemlendiriciyi aldım. Köpük 40 TL nemlendirici ise 50 TL idi.
And lastly I have bought Clinique Antiblemish Cleansing Foam which I like a lot and Clinique DDM gel because I was wondering about it and wanted to try it.

2 comments:

Bea Theo said...

ELCA 'nın Orijin 'deki yeri daha ferah ve dediğin gibi haftasonu açık olması ayrı bir güzel :) Prunella 'yı ben de aldım; çok hoşuma gitti. Aldıklarını güle güle kullan canım :)

EcesDiary said...

Özellikle şehir dışından gelen benim gibi insanlar için gerçekten inanılmaz güzel oldu :) çok teşekkürler canım, ben de çok beğendim prunella'yı :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...