Wednesday, June 27, 2012

I heart Sales

Merhaba;
Post sayılarım artık haftada bire düşmeye başladı, farkındayım ama bu sene biraz sınav sınav üzerine geçiyor, yine de vakit ayırmaya çalışıyorum bloguma.
Yılın en sevdiğim dönemi başlıyor yavaş yavaş(yazdan bahsetmiyorum :)  Mağazalar indirime girmeye başladı :) Tabii sınavlardan bunalan bünye de kendini haliyle alışverişe verdi. Bakalım neler almışım mevcut indirimlerden...

Hi;
I'm aware of the fact that I've been posting about once in a week. I am so sorry for this but I have a plenty of important exams this year; so I'm trying to take care of my blog as much as possible.
The season of the year which I like the most has come at last. (I don't mean the summer :) Some of the stores started having sales and some of them about to start. Because I'm tired of studying, I've been making myself happy through these sales. So here are what I bought so far;


Sıcak hava yüzünden içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne giydiğime bile özen göstermiyorum; önemli olan tek şey rahat olması ve dar olmaması! Bu durumda, sürekli bulaşmış mı diye kontrol etmek suretiyle kırmızı rujla bile uğraşmak istemiyorum. Bu Sephora ruju da indirimde görür görmez bu sebeple aldım. 'Pink Lover' olarak geçiyor ve swatch'ını yukarıda yaptım. Diğer ürün ise seyahat kaplarından. Ben bunun içine vücut spreyimi koyarak gün içinde tazelemeyi planlıyorum.


Because of the hot weather I really don't want to do anything. I don't even want to give importance to what I wear, what is most important is to wear something comfortable and not tight! In such a feeling, I also don't want to deal with a red lipstick by checking it if it has smudged or not. That's why I bought this Sephora lipstick as soon as I saw it on sale. It's called Pink lover and the swatch is pictured below. The other one is an empty spray bottle to put my body splash in and refresh it through the day.


Ve bunlarda Yves Rocher indiriminden aldıklarım. Bu duş jellerime olan sevgimi biliyorsunuz, hatta kendi çapımda onlara "bir şişe mutluluk" diyorum :) Hazır indirimdeyken iki tane alayım dedim. Belki bir ara 2 tane daha alabilirim. Makyaj temizleyicisinin ününü çok duymuştum, hazır indirimdeyken bunu da deneyeyim dedim (Aslında çift fazlı bir ürün ama yatık durunca mavi çıkmış). Kayısılı peeling'i alma zamanım artık çoktaaan gelmişti ve Yves Roches'un vücut losyonlarını denemek amaçlı da bu küçük boy vanilya kokulu losyonu aldım.
And these are what I bought from the Yves Rocher Sale. You probably know how much I like these shower creams, I call them "a bottle of happiness" because I adore coffee and everything about coffee. Anyways, they were on sale and so, I wanted to buy 2. I might buy 2 more. I've heard so many positive things about the eye make up remover, so I wanted to try it.( It is actually a two-phase make up remover but it looks blue when you put it horizontal). I was also curious about the apricot scrub and Yves Roches's body lotions; I wanted to start within a small sized one.


The Body Shop indiriminde çok fazla bir şey bulamadım. Vanilyalı vücut spreyi almayı planlıyordum ama indirime dahil değilmiş ne yazık ki. Ben de sadece bu çikolata serisinin duş kreminden aldım.
I couldn't find much at The Body Shop sale. I was planning to buy the Vanilla Body Mist but it was not included to the sale. So I've just bought this Chocolate shower cream.Son olarak da Vero Moda'dan bunları çok cüzi fiyatlara buldum. Yazın pantolon giyemeyince elbise depoluyorum dolabıma. Kriterim ise yine bol olması. Yapraklı elbisenin deseni de çok hoşuma gidince hemen alıverdim. Gömlek ise sonbaharda kotun üzerine çok güzel olur diye düşündüm.

Lastly, I've found these two in Vero Moda within very low prices. Since I can't wear pants in summer, I've been stocking dresses to my wardrobe. My only criteria for a dress is that it should be baggy. Hence, I bought this leaf dress because it is baggy. Besides, I like the pattern of it. 
About the shirt, I thought that it would be nice to wear it with jeans in autumn.


Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle!
Have a nice week everyone!

5 comments:

makeupwithstyle said...

Güle güle kullan aldıklarını...

sevda s. said...

Çok güzel şeyler almışsın, güle güle kullan :)

Anonymous said...

makeupwithstyle: Çok teşekkür ederim :)

Sevda s: Çok teşekkürler canım,beğenmene sevindim :)

lindenza said...

Selam,
Seyahat kabı da çok kullanışlı;ben özellikle yaz günlerinde içine soğuk su koyup, vücuduma sıkıyorum inanılmaz serinliyorum. Yves Rocher'in vücut losyonunu hakkındaki fikrin ne acaba? Ben hiç beğenmemiştim ama sanırım tek benim. Ben frambuazlı losyona ve duş jeline bayılıyorumm :) Denemelisin..

Anonymous said...

Soğuk su hiç aklıma gelmemişti, içindeki biter bitmez hemen deniyorum :) Vücut losyonunu henüz denemedim, aslına bakarsan unuttum denemeyi :) Deneyip yorumlarımı paylaşırım..Frambuazlı duş jelini ise deneyeceğim, teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...