Friday, June 29, 2012

Yeniler / New Purchases

Tekrardan merhabalar;

Uzun bir süre durulduktan sonra indirimlerle beraber kendimi yine alışverişe verdim :) 
Nihayet wishlist'imde olan Koton puantiyeli pantolonu bir Markafoni kampanyasında yakaladım ve siparişini verdim. Bir an önce gelsin bir an önce giyeyim istiyorum!! :)
Bunun dışında yine Markafoni'den biri asimetrik biri bandaj etek olarak 2 tane de etek aldım. Onları da elime geçer geçmez paylaşırım.


Hi to all again;

I could finally buy these pants. Those were on my wishlist for a long time and I was waiting for the sale. I've ordered them yesterday and now I cannot wait to wear them! Apart from these, I have also bought two skirts. One of them has an asymmetrical cut and the other one is a regular bandage skirt. I'll show them as soon as they arrive.Bunun dışında The Body Shop'a tekrar uğrayıp Balkabaklı duş jeli ve Chocomania serisinden bir lip balm aldım.
Besides, I've dropped by The Body Shop again and bought a Spiced Pumpkin shower gel and a lip balm from the Chocomania Collection.Son olarak da yine Koton'da bulduğum bu yüzükleri çok sevdim ve hemen aldım. Çok şirin değiller mi? :)

And lastly, I've found these super cute rings in Koton and bought them immediately. Aren't they so cute? :) 


3 comments:

Venüsün Dünyası said...

İyi yapmışsın alışveriş ilaçtır :) Güle güle kullan canım,sevgiler <3

SÜSLÜ ve PEMBE DÜNYAM said...

Alışveriş candır :)Canım güzel yorumun için teşekkür ederim,aldıklarını iyi günlerde kullan.Koton aksesuarlarını ben de çok severim ;)

Anonymous said...

Venüsün Dünyası: Evet canım aynen ilaç gibi geldi, çok teşekkür ederim

Süslü ve Pembe Dünyam: Kesinlikle candır, hatta cana can katandır :)) Ben de senin yorumun için teşekkür ederim canım :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...