Friday, December 21, 2012

Şimdilerde.../Nowadays...

Blogumla ilgili bu kadar sorun yaşadıktan sonra hepinize tekrar merhaba;
Uzun zamandır bloguma erişim sağlamaya çalışıyordum ve bir senelik emeğimin boşa gitmiş olması düşüncesi sebebiyle blogger'a küsmüştüm ama bu sabah bloguma tekrar erişim sağlayabileceğime yönelik mail alınca resmen havalara uçtum. Uzun zaman süren mecburi sessizliğimde bakalım neler yapmışım...

After having huge problems about my blog, hello again to you all!
I've been in trouble with blogger and I had problems with signing into my account. Well, I was very upset about blogger because I thought I wouldn't reach to my posts of 1 year anymore, but I got a mail in the morning saying that I could reach my account again. I was so happy and wanted to post as soon as possible. So, here is what I did during this time of silence...

 

Bir çılgınlık yapıp Wishlist'imde olan bu kırmızı Beymen ayakkabıları aldım. Önceki postlarımdan hatırlarsınız kendilerini. Aslında tam kırmızı değil, narçiçeği rengiymiş ama yine de çok çok sevdim.
I've bought these red Beymen heels which were on my Wishlist. You'll remember them from my previous posts. They are not actually red; some kind of a reddish orange but I like them anyways.


Geçen sene Zara'da bu kazağı kaçırdığıma çok üzülmüştüm. Trendyol'da satışta olduğunu görünce hemen aldım. Rengi bana enerji veriyor resmen :)
I was really sorry to miss that jumper in Zara last year. I 've found it online and bought it immediately. The colour makes me full of energy.


Bu güzellikleri erkek arkadaşım bana doğum günü hediyesi olarak alınca ise benden mutlusu yoktu. Kendilerini ayaklarımdan çıkarmadığım doğrudur!
I was also so happy to get these beauties as a birthday gift from my boyfriend. I can't get them off my feet.


www.allposters.com.tr'den verdiğim sipariş elime ulaştı ve ben bu bebekleri çook sevdim!
My order from www.allposters.com.tr has arrived and I like these babies so much!


Kış gelmiş olabilir ama armparty'leri hala çok seviyorum!
It might be winter but I still like armparties!


Essie'den yeni aldığım ojenin rengi inanılmaz! Tıpkı pamuk şeker gibi. İsmi Marabou.
The colour of my new nailpolish from Essie is incredible; it is just like a cotton candy. Name of the colour is Marabou.


Migros'ta bulduğum bu çikolatanın kahve ile olan uyumunu mutlaka denemelisiniz.
You should really try these chocolates with dark coffee.


 Starbucks bir ara bu Oreolu cheesecake'den çıkarmıştı. Bayıldığımı söylememe gerek yok sanıyorum :)
Starbucks has made this cheesecake with oreo on it for some time. I guess no need to say that I am in love with it :)


Bu arada Starbucks'a ve onun çıkardığı her şeye bayıldığımdan bahsetmiş miydim?
By the way, did I mention that I adore Starbucks and everything created by Starbucks?Bu aralar bu iki diziye gerçekten takmış durumdayım.
I am really obsessed with these serials nowadays.Bu iki sergiyi ziyaret ettim. Body Worlds çok ilginç; Van Gogh Alive ise fazlaca büyüleyiciydi.
I paid a visit to these two exhibitions. Body Worlds was so interesting and Van Gogh Alive was just fascinating.2 comments:

Belle Amie said...

Cok sevindim tatlim, hosgeldin tekrardan :)

EcesDiary said...

Çok teşekkür ederim canım ben de aşırı mutlu oldum :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...