Saturday, December 7, 2013

Bath and Body Works Love
Geçen ay kısa bir Antalya ziyaretim olmuştu. Tabii hazır bu fırsat, Ankara'da olmayıp da Antalya'da mağazası olan BBW'u ziyaret etmesem olmazdı.

Paris Amour ve Japanese Cherry Blossom serisinden duş jeli ve vücut losyonu içeren kofre, Aruba Coconut ve Apple Blossom Citrus mini vücut losyonu ve ne zamandır merak ettiğim dev boy mumlardan Mint Chocolate ve Homemade Cookies kokularını aldım. (P.s. Mumlar inanılmaz güzel kokuyor!)

Aralarından şimdilik yalnızca Apple Blossom Citrus'u deneme fırsatım oldu. Çok canlı bir kokusu var ama sanırım kullandığım vücut losyonları arasında en sevdiğim BBW'un olanlar.. Keşke Ankara'ya da açılsa bir an önce :(


I had a chance to visit  BBW shop in another city. Since there aren't any BBW shops in the city that I live, I was so excited to visit the shop. Besides, all the things that I've bought were on sale so I couldn't be much happier!

What I bought is that the two sets of body lotion and shower gel from the collection of Paris Amour and Japanese Cherry Blossom. The two tiny body lotions belong to the collection of Aruba Coconut and Apple Blossom Citrus. I have only used the Apple Blossom Citrus Body Lotion and I can tell you that it smells very vivid.Among all the lotions, BBW lotions are my favorite.

The last but not the least are the huge candles with the scent of Mint Chocolate and Homemade Cookies. (P.S. The candles smell amazing!)

4 comments:

onorr said...

Antalya'ya gidince benim de ilk ziyaret ettigim magaza bbw :) bu arada kelime dogrulamayi kapatirsan saha kolay yorum birakabiliriz.

PİSİMEL said...

Selam! bloğunuzu takibe aldım banada beklerim sevgiler :)
pisimel.blogspot.com

Aner said...

Evet kelime dogrulama bazen sinir bozucu olabiliyor benimde cogu zaman yorum yapmamami sagliyor
Guzel urunler gule gule kullan :)

EcesDiary said...

onorr: benim de İstanbul için öyleydi, şimdi Antalya için de öyle olacak :) Ayrıca uyarı için de çok teşekkür ederim, farkında değildim kelime doğrulama olayının, hemen kaldırdım :)

Pisimel: Teşekkür ederim, ben de hemen bakıyorum bloğunuza :)

Aner: Çok teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...