Wednesday, December 4, 2013

Skin Blossom Eye Cream

Yurtdışından kozmetik yasağı geldiğinden beri siparişlerimi korku içinde verir oldum. Aldığım her ürünü gelmeyecek riski ile sipariş ediyorum. Yine böyle bir günde, göz kremi ihtiyacı içindeyken, Skin Blossom markasını denemeye karar verdim. Lilakutu'da vardı fakat fiyatı 45 tl idi. Ben de riske atmaya değer diye düşündüm ve 5 £'a Naturisimo'dan sipariş verdim. Neyse ki sorunsuz şekilde elime ulaştı.


I was looking for a moisturising eye cream and I've found this in Naturisimo. I had some concerns about my order but thank God that it has arrived! 
Kremin özelliklerine gelirsek, öncelikle ambalajı oldukça hoşuma gitti. Hem istediğiniz miktarda ürün alabiliyorsunuz hem de son derece hijyenik kullanım sağlıyor. Bunun dışında nemlendirmesini de başarılı buldum; yaşım için son derece yeterli bir krem. Bir de %85 organik içerikli olması tercih sebebi. Eğer güzel bir göz kremi arıyorsanız tavsiyem bu güzelliğe bir şans vermeniz. Buradan kendisine ulaşabilirsiniz.


About the cream, the package is really good. It makes easier to take cream out as much as you want. Besides, I think the package makes it more hygenic in this way. Apart from these, the mousturising effect is also really good. It also has %85 of organic ingredients which is a reason for preference. So, if you're looking for a good eye cream, I highly recommend you to try it. If you want to order it, click here.


No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...