Thursday, January 9, 2014

BuyCosmo Haul


Merhaba;
Yeni yılın ilk alışveriş postuyla karşınızdayım :)

Hi to you all;
So I'm here with the first haul post of the year :)Uzun zamandır Dior marka bir ruj almak istiyordum. Buycosmo'da fiyatını uygun bulunca alayım dedim. Bir de Essence Femme Fatale isimli kırmızı dudak kalemini aldım. Aşağıdaki kırmızı makyaj çantası içinde bir sürü ürün göndermişler. Çok mutlu oldum haliyle :) Daha önce defalarca alışveriş yaptığım ve hiçbirinde de bir sorun yaşamadığım bu siteyi tavsiye ederim.


I've always wanted to buy a Dior lipstick. As soon as I've searched for it, I've found out that the best price was on this site so I've ordered it. They have sent me this red make up bag with many products in it for me to try. I really appreciate it :) So, I recommend you this site since I've ordered 3 times so far and had no trouble with any of my orders.


 Ruj konusunda renk seçmek biraz zor oldu ama sonunda Addict Extreme serisinden 829 numarasında karar kıldım. Muhteşem bir kırmızı ve oldukça da kalıcı.

It was hard for me to choose the lipstick but at last I've decided to buy No.829 from the Addict Extreme collection. It is a fantastic shade of red and lasts for a long time on the lips.


3 comments:

j.d. said...

Çok hoşmuş rengi, güle güle kullan canım ^^

Shiva said...

Geçenlerde ben de bir alışveriş yaptım buycosmodan bana da o makyaj çantası ve hediyeleri gönderildi gayet kullanışlı.. Bu siteyi gerçekten seviyorum gönderim hızı da bi harika..

EcesDiary said...

j.d. : çok teşekkür ederim :)

Shiva: ben de çok ama çok beğendim, bana ilk kez böylesine hediye geldi ama :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...