Monday, January 19, 2015

Nuxe Brightening Program Serisi


Merhaba;

Bildiğiniz üzere bir süredir Nuxe Brightening Program yüz yıkama kremi ve nemlendirici kremi kullanıyorum. Geçenlerde n11.com'da gezinirken kullandığım kremin indirimde olduğunu gördüm. Biraz daha bakınınca ürün fiyatları çok uygun geldi ve denemek amaçlı olarak losyon dedikleri ama aslında tonik olan üründen ve güneş kreminden de aldım. (Bu arada aldığım satıcı sağlık deposu. Ayrı bir siteleri de var) Ürünler hızlı bir şekilde kargolandı ve ertesi gün elimdeydi. 
Toniğe neden losyon dediklerini anlamıyorum. Sıvı ve renksiz bir yapısı var. Cildimi germedi o yüzden hoşuma gitti. Yüzümü yıkadıktan sonra, krem sürmeden önce bir pamuk yardımıyla uyguluyorum. Herhalde almaya devam ederim seriyi tam olarak uygulamak adına.

Hi;

As you know, I have been using Nuxe Brightening Program cleansing foam and protective fluid as a mousturizer. I was surfing on internet and saw these on sale. So I have bought extreme lotion to use as a tonic and the cream which contains spf 30 to use as a sun protection cream. 
I don't understand why they call it lotion instead of tonic but it has a liquid and colourless texture. I use it after I wash my face with the cleansing foam and right before I use my moisturizer. I guess I will be buying it to complete the cure.Güneş koruma faktörü içeren kremin 30 ml olduğunu farketmiştim ama yine de ne bileyim bu kadar küçük beklemiyordum :) Neredeyse tester boyutunda. Yapısı oldukça akışkan. Nemlendirmesini de beğenmedim açıkçası. Ama spf 30 içerdiği için, nemlendirici kremimin üzerine güneş kremi olarak kullanırım diye düşündüm.
I have noticed that the spf cream is 30 ml however I never thought that it was this much small. It is almost in the size of a sample product. It has a fluid texture and I think it doesn't moisturize enough but I thought I can use it as a sun protection cream on the mousturizer.
1 comment:

Maral Alto said...
This comment has been removed by the author.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...