Sunday, July 15, 2012

Bitenler / Product I've used up #2Sebamed Yüz ve Vücut Yıkama Jeli / Liquid Face&Body Wash: Bunu yüz yıkama jeli olarak kullandım suratımda feci bir sivilcelenme yaptı. Sonra boşa gitmesin diye duş jeli olarak kullandım fakat hiç sivilce çıkmayan vücudumda da sivilcelenmeye yol açtı. Ayrıca yıkama sonrası cildimi gerginleştirdi. Bir daha asla alınmayacak bir ürün. / I've bought it to wash my face but as long as I've used it, my face was full of pimples. I tried to use it as a shower gel but it also caused pimples on my body. Besides, I felt like my skin was very dry and sensitive after I washed my face within this product. So, I hate it and I'm not gonna buy it again.
Lady Speed Stick Gel: En sevdiğim deodorantım. Hala stoğu olduğu için bir süre daha bunu göreceksiniz bitenlerde. / My favorite deodorant. You'll see it a bit more in my posts since I have two more.
Superdrug Yabanmersinli&Narlı Body Butter / Cranberry&Pomegranate Body Butter: Burada yorumları bulabilirsiniz. / I really like this product. It feels so soft after I put it on my skin. It smells so nice and I will buy it again after I finish my body lotions.
Givenchy Very Irresistible Perfume: Benim sevgili parfümüm... Yaklaşık 14 yaşımdan beri bu parfümü kullanıyordum. Daha önce defalarca bahsetmiştim, tek bir parfüm kullanıyorum ve o kokuyu da yıllarca kullanırım çünkü parfümün bir imza olduğunu düşünüyorum. Artık parfümüm bu olmasa da kendisini çok çok severdim. / My beloved perfume... I have been using it since I was 14 or something.  I've mentioned before, I use one perfume and I use it for years because I think that a perfume is a signature of ourselves. I have bought another perfume - Dior Addict- since I'm a different person than my 14th age. 
The Body Shop  Yabanmersini/ Cranberry Lip Balm: Kokusunu sevdiğim halde kendisini pek sevmedim çünkü dudaklarımı beyaz yapıyordu. Bu yüzden tekrar almayacağım. / I like the smell but I didn't like it much because it made my lips white when I put it on. I will not buy it again.
Ducray Matlaştırıcı Krem / Mattifying Cream: Matlaştırıcı özelliğini gerçekten çok sevdim. Güzel bir makyaj bazı oluşturabilir. Fakat mat bir cildi çok fazla sevmediğimden almayı düşünmüyorum. / I like the way it mattfies the skin and I believe that it can be used as a make up base but since I don't actually like a mattfied skin, I'm not planning to buy it.
Avene Clean Ac Cream:  Diğer ürünlerle aynı probleme sahipti. Suratımda bir sürü sivilce çıktı bunu kullandığım zaman. / The same problem as all the products I use. It caused pimples on my face.
Loreal Elseve Argaine Şampuan / Shampoo: Sevdiğim bir üründü. Yenisi alındı bile./ I like it so I've already bought a new one.

Isana Yoghurt&Vitamin Duş Jeli / Shower Cream: Kokusunu ve cildimi yumuşatmasını sevdim. Tekrar alırdım ama denemek istediğim bir sürü duş jeli var. / I like the smell and the way it softens my skin. I would buy it again but I like to try new shower creams.

Vaseline Cocoa Body Butter : Kokusu güzeldi. Nemlendirmesi de. Fakat emilimi zor olduğu için bir daha almayacağım. / The smell of it was nice. It moisturized well but since it didn't absorbed easily by the skin, I will not but it again.

Oriflame Christmas Surprise El Kremi / Hand Creme: Kokusuna bayıldım. Nemlendirmesi idare ederdi. / I like its smell and it was okay in moisturizing.

Elf Innocence Allık/ Blush: Küçük de olsa bir allık bitirdiğime inanamıyorum. Eğer alabilseydim bir tane daha alırdım. / I cannot believe that I've used up a blush even though it is tiny. I like it and would buy it again if I could.

Fanta Lip Balm: Burada yazmıştım. Nemlendirmesini çok beğensem de kokusunu sevmediğim için bir daha almayacağım. / It moisturized my lips very nicely but I didn't like the smell of it so I will not buy it again.

2 comments:

Anonymous said...

Ece givench parfumun edt mi edp mi acaba?

EcesDiary said...

kendisi edp idi :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...